|
|
Скорбим! 07.05.2007г.
| Информация | Нижний Новгород |
08-Май-2007, 00:03 |
| Ушел из жизни наш председатель Сельсовета деревни Анды, Нэим абзый. Жемакта урне булсен,анын якше ешляре ецен. |
| Добавил: Султаночка |
Контактное лицо: Динара E
|
| Просмотров: 2331
| Рейтинг: 0.0/0 |
| Всего комментариев: 7 | |
|
0
Жомакта урне булсен ,бик якше кеще иде.
|
0
ничектя ошанып булмый бу халгя,жомакта урны булсын.
|
0
Якше кеще иде Наим абзый. Жемакта урне булсен.
|
0
Алла иман байлыгы бирсен, жомакта урыны булсын. Якшы кеще иде Няим абзый.
|
|
|
|
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|
 |